Thursday, September 29, 2011

Noppeid kehakeelest

Piisab ühest pilgust ütlemaks, kas kodus telerit vaatava paari vahel valitseb armastus või on neil teineteisest ükskõik. Nad ei pea olema teineteisele kaela langenud - võib istuda ka teine teises diivani otsas ja siiski on teie suhted kõrvaltvaatajale nagu peo peal.
Armastav paar vahetab ka teineteisest eemal istudes pilke ja nende kehad on pööratud pigem teineteise poole kui eemale. Kui üks tõstab parema jala üle teise, teeb seda tõenäoliselt ka teine, aga tõstes pigem vasaku jala - nii on varbad teineteise poole suunatud. Armastav paar peegeldab teineteise liigutusi tahtmatult. Nad nagu ütleksid oma kehakeeles, et nad on üks ja seesama.
Ära satu siiski paanikasse, kui meenutad eilset õhtut ja avastad, et sina ja su abikaasa ei peegeldanud telerit vaadates teineteist. See ei tähenda veel, et armastus on otsa saanud. Kui peegeldav asend tundub ebamugav, seda ei tehta. Kõige tähtsam on siiski kehakeeles öelda: "Ma tean, et sa oled siin, ja ma armastan sind."
Õnnetu paari puhul sellist sidet ei ole. Koos istudes on nende kehad pööratud teineteisest eemale. Reklaamipausi ajal püüavad nad teineteise eest põgeneda, haarates kas või ajakirja, tõustes püsti, vahetades innukalt kanaleid.
Kui tahad kindel olla, et kasutad ise kindlasti armastust väljendavat kehakeelt, jälgi, et su keha oleks istudes mehe poole pööratud. Kui ta sind ei peegelda, siruta näiteks käsi diivani seljatoel tema poole. Või võta ajakiri ja vaata talle üle selle seksikalt niikaua otsa, kuni ta su pilku tajub ja end sinu poole pöörab. Siis tõsta ajakiri aeglaselt näo ette, pane silmad kinni ja lase ajakirjal sülle vajuda. Arvatavasti ei saa sa seda tükk aega enam kätte võtta...

Sa tahad teda, aga tema sind? Kehakeel reedab ka selle mehe, kes sõnadega ettevaatlik. Oska vaid salakeele kood lahti murda!  
KÄEPUU­DE
VÕ­TAB KÄELA­BAST KIN­NI
Käest kin­ni­hoid­mi­ne osu­tab üld­ju­hul kiin­du­mu­se­le ja omaksvõtmi­se­le, kuid tä­he­le­pa­nu­ta ei to­hi jät­ta ka puu­du­tu­se in­ten­siiv­sust. Kui käe­pi­gis­tus on me­hi­selt tu­gev, on ka püksi­kand­ja sa­ma vää­ri­kas; ent kui puu­de on nii jõuli­ne, et pi­gis­tab ve­re­soo­ned kin­ni, läm­ma­tab mee­so­len­di do­mi­nee­ri­mis- ja ka­man­da­mis­va­ja­dus vars­ti iga võima­li­ku pruu­di.
PÕI­MIB SÕR­MED LÄBI SI­NU SÕR­ME­DE
Sõrme­de põimi­mi­ne ja mu­di­mi­ne on kõige ot­se­sem sõnum füüsi­li­sest ja emot­sio­naal­sest ihast. Mees, kel­le­le see žest oma­ne on, igat­seb in­tiim­sust. Paa­ri­suh­tes an­nab sel­li­ne puu­du­tus mär­ku sta­biil­su­sest: sõnu po­le va­ja, pil­gud ja ke­ha­kon­takt rää­gi­vad en­da eest.
HAA­RAB SÕR­MEOTS­TEST
Nii­su­gu­ne žest on sa­ma ee­ma­le­pe­le­ta­va var­jun­di­ga kui hai­gu­ta­mi­ne ke­set ki­reak­ti. See ke­ha­kee­lef­raas võiks tõlkes tä­hen­da­da: "Ma ei ta­ha si­nu­ga lii­ga lä­he­da­seks saa­da." See, et mees ei la­se naist sõrmeots­test kau­ge­ma­le, vii­tab vä­he­se­le hu­vi­le süga­va­ma­te tun­ne­te tek­ki­mi­seks. Põhju­seks võivad ol­la püksi­paa­rio­ma­ni­ku kaht­lu­sed en­da või kaas­la­se tun­ne­tes. Lo­dev sõrme­haa­re osu­taks just­kui sel­le­le, et mees ar­mas­tab poo­le süda­me­ga.
ÜMBERT KIN­NI JA­LU­TA­MI­NEPA­NEB KÄE ÜMBER SU KAE­LA
See igap­äe­va­ne ja vei­di tee­na­ger­lik lii­gu­tus an­nab tea­da, et part­ner ei hu­vi­tu nais­poo­lest eelkõige kui voo­di­kaas­la­sest, vaid ka kui sõbrast. Kui sel­li­ne kä­si-ümber-kae­la-poos ee­vatütart ei häi­ri, siis ta­sub män­gu­ga kaa­sa min­na ja pu­be­ka­lik­ku hoia­kut nau­ti­da. Ent kui kä­si kae­la ümber poob kõri, kuid tu­ge­vam pool sel­lest väl­ja ei tee, on alust kaht­lus­ta­da, et ta ig­no­ree­rib nai­se tun­deid ka väl­jas­pool ar­mue­lu.
HOIAB KÄEGA SU ÕLAST
Ni­me­ta­tud haa­re on märk igat­su­sest lä­he­du­se jä­re­le, ent ei vii­ta liig­se­le oma­mis­hi­mu­le. Rah­va­rik­kas ko­has nii­su­gu­ses poo­sis rin­gi käies ta­hab mee­so­lend ko­gu maail­ma­le näi­da­ta, kui vä­ga ta oma kal­li­mast hoo­lib. Tih­ti seos­ta­tak­se se­da puu­du­tust tur­va­tun­de­ga. Nai­ne on me­he raud­ses haar­des ja väl­jas­pool hä­daoh­tu.
KÄSI PUH­KAB SI­NU TA­GU­MI­KUL
Mees, kes nii teeb, peab end äär­mi­selt sek­si­kaks ja vih­jab igal võima­li­kul ju­hul oma võime­te­le voo­dis. Mõne­le tun­dub sel­li­ne käi­tu­mi­ne ava­li­kus ko­has pea­letükkiv, tei­sed on Ca­sa­no­vast küll vai­mus­tu­nud, kuid ee­lis­ta­vad üld­su­se sil­ma­de ase­mel ko­dust pri­vaat­sust, kol­man­da­te­le on see märk me­he kirg­li­kust ise­loo­must.
KAL­LIS­TA­MI­NEPÕI­MIB MÕ­LE­MAD KÄED ÜMBER SU PI­HA JA PI­GIS­TAB KER­GELT
Kal­lis­tus, kus mees ja nai­ne on tei­ne­tei­se­le nii lä­he­dal, et kuu­le­vad ise­gi süda­me­tuk­seid, on ar­mas ja sii­ras. Mi­da tu­ge­va­mi­ni mees em­bab, se­da roh­kem ta­hab ta ol­la osa kal­li­ma elust.
PA­NEB ÜHE KÄE ÜMBER PI­HA, TEI­SE ÕLA­LE JA EM­BAB LOIULT
Sel­li­ne aeg­la­se val­si poos ei näi­ta mi­da­gi muud kui noor­me­he kar­tust kind­la suh­te ja in­tiim­su­se ees. Esi­mes­tel koh­ta­mis­tel võib me­he­po­ja tõrk­su­se ta­ga ol­la hirm, et kui  em­ma­ta lii­ga tu­ge­valt või pea­letükki­valt, võidak­se ta ta­ga­si lüka­ta.
MÄSSIB MÕ­LE­MAD KÄED ÜMBER ÕL­GA­DE JA TÕM­BAB SIND EN­DA VAS­TU
Sää­ra­ne puu­du­tus on kõige mõju­sam, kui part­ne­rid on ühe­pik­ku­sed. Kui mees on pal­ju pi­kem, siis on loo­mu­lik, et te­ma käed haa­ra­vad es­malt nai­se õlga­de ümbert, mit­te mu­jalt. Kui ol­lak­se ühe­pik­ku­sed ja kaas­la­ne võtab ik­ka õlga­dest kin­ni, siis saa­dab ta taht­li­kult seks­sig­naa­le. Ar­va­tak­se, et kui mees part­ne­ri sel moel em­bu­ses­se võtab, lii­gub te­ma st­ra­tee­gi­li­ne ala au­to­maat­selt nai­se puu­sa­piir­kon­na­le lä­he­ma­le.
SUUD­LE­MI­NEHOIAB SI­NU NÄGU OMA KÄTE VA­HEL
Vä­ga õrn suud­le­mis­viis, mis te­ki­tab eru­tusvä­ri­naid. Kui nai­se põsed on suu­del­des me­he kä­te va­hel, te­kib kaits­tu­se tun­ne. Plus­siks silm­si­de ja hõlbus vo­li mõte­te­le, et suu­del­dav on kõige ilu­sam nai­ne maail­mas.
PA­NEB KÄED ÕL­GA­DE­LE
Kui käed on nai­se õlga­del, kuid ka­he ke­ha va­hel on küllal­da­selt ruu­mi, ta­hab mees suh­tes ot­sad lah­ti­seks jät­ta. Võib ka nii öel­da, et sel­les koos­lu­ses puu­dub maa­gi­li­ne ke­ha­kee­mia. Suh­te­li­selt eba­sek­si­kas suud­lus. Kui mees va­lib suud­lu­se ajal puu­du­ta­mi­seks "kuu­maal­li­ka" kae­la ase­mel vä­he­sen­suaal­sed õlad, võib te­gu ol­la liht­salt ka te­ma vä­he­se seks­fan­taa­sia­ga.
PUU­DU­TAB SU PIH­TA
Näi­tab, et nai­ne on vas­tas­poo­le jaoks sek­suaal­selt eru­tav. Pi­ha puu­du­ta­mi­ne on hea alg­poos. Suud­lu­se kirg­li­ku­maks muu­tu­mi­sel on me­hel võima­lus sõrme­de­ga mõõda kal­li­ma ke­ha li­bis­ta­da. Pi­ha kui ke­ha kesk­punk­ti rii­va­mi­ne saa­dab sig­naa­le al­la­poo­le vööd.

Ninadega nahistamine, kallima teksade taga­taskus puhkav käsi, sagedased kallistused – need on kindlad märgid, et paarikese armuasjad lähevad ülesmäge, loeb Briti lehe The Sun seksi­ekspert Tracey Cox kehakeelt nagu raamatut.
Suhtel on tulevikku, kui...
Te suudlete nagu eskimod
Kas teadsid, et eskimote ülim õrnuseavaldus on hõõruda vastamisi… ninasid! Eskimomusi annab märku ka märksa soojemas kliimas kudrutavate paaride lähedusest. Sest kes oleks ninapidi koos inimesega, kellest ta ei hooli! Ninadega nahistamine viitab muretule ja õnnelikule suhtele.
Partner surub puusad sinu puusade vastu
Mida lähemal on õrnutsedes alakõhud teineteisele, seda suurem on paari seksuaalne rahuldatus. Kui kokku puutuvad ka rindkered, on suhe lausa õnnelik. Hoiavad aga ülakehad armatsedes eemale, võib järeldada, et südamega asja juures ei olda.
Laubad puutuvad kokku
Kui kaks inimest seisavad, laubad vastamisi, pole teistel nende vahele asja. See paar on end maailmast välja lülitanud ja pühendub vaid teineteisele.
Partner pöördub kõndides sinu poole
Tavaliselt kõnnib inimene ikka otse ja enda ette vaadates – et mitte ninuli kukkuda. Kui kallim vaatab jalutades aga sinu poole, on see märk tähendusrikkast suhtest.
Kui paarike kõnnib kohakuti, on nad võrdsed partnerid. Kui aga armsam sinust alailma eespool käib, otsustab tema, mis suunas teie vahekord liigub.
Partner paneb peopesa vastu sinu rinda
Kui tema käsi on vajutatud sinu südame kohale, on see märk tundeaususest. Kui kuulsad Hollywoodi paarid tahavad kinnitada oma vahekorra ehtsust, kasutavad nad just seda sümboolikat.
Partner paneb käe sinu alakõhule
Kaks varianti: see on kas kaitsev žest, mida iseloomustab tugev omanikutunne («Teised hoidku eemale, see siin on minu!»), või otsene kutse voodisse.
Partner paneb käe sinu tagumikule
See vihje on täiesti ühene: ta kuulutab kogu maailmale, et on sinu sekspartner. Tavaliselt harrastavad sellist žesti mehed, kuid julgemad naisedki libistavad oma käe kallima tagataskusse.
Partner hoiab kinni su pihast, mitte käest
Käest kinni hoidmisel ei puutu teie kehad kokku, kuid jalutades kaaslast piha ümbert kallistades võite end teineteise vastu suruda. Veelgi tähendusrikkam on asend, kus partneril hoitakse ümbert kinni sõrmseongus kätega. Nii on kallike võimalikult lähedal. Partner annab märku, et ta ei taha sind lahti lasta ning kaitseb sind kõige kurja eest.
Te kallistate soojalt ja sageli
Paarike, keda võib näha sagedasti kallistamas, naudib tavaliselt head ja rahuldust pakkuvat seksi. Kui partneri käed lipsavad su mantli või riiete alla, et kindlustada veelgi lähedasem kontakt, on teie suhe iseäranis heas seisus. Kehvas seksisuhtes kaovad kallistused tavaliselt esimesena. Kui soovite suhet päästa, pugege teineteisele kaissu. Kallistamisel vallanduv oksü­tot­siin on hormoon, mis tekitab lähedustunnet ja seksiisu.
Suhe on hääbumas, kui...
Partneri varbad on suunatud sinust eemale
Labajalgade asend on oivaline viide suhte tulevikule. Kui seisad partneriga koos, kuid tema varbad piiluvad eemale, loodab ta võimalikult kähku sinu juurest vehkat teha.
Seisate teineteisest lahus
Mida kaugemal te avalikkuse ees teineteisest seisate, seda jahedamad on teie suhted ka suletud ukse taga. Kui partner pole sinuga rahul, hoiab ta ülakeha jäigalt sinust eemal.
Ta kallistab sind kõrgelt või kaela ümbert
Mida võimukam on partner, seda kõrgemalt ta sind kallistab: paneb käe su õlgade või kaela ümber. Tõsi, vahel võib käsi õlgade ümber viidata ka soovile kallimat kaitsta.
Te kõnnite eri tempos
Kui üks partner marsib otse edasi, kuid teine viivitab, et lillekesi nuusutada, võib suhe olla problemaatiline. Kiire ja aeglase elutempoga inimesed lihtsalt ei sobi kuigi hästi kokku. Hulga lihtsam on elu paaridel, kes sammuvad ühes rütmis. Nemad lähevad ka ülekantud tähenduses ühes suunas ning hoiavad ühtlast tempot.
Oled veendunud, et partner ei peta sind iialgi
Mida paremini me enda arvates partnerit tunneme, seda kehvemini oskame petmise märke lugeda. Selles on süüdi liigne enesekindlus.
Eriti valvas tasub olla siis, kui kallim sügab kõrva, väldib silmsidet või ei puuduta sind. Kõrvasügaja ei taha end valetamas kuulda. Teisele otsa vaadates on väga raske valetada. Ja peaaegu võimatu on see vestluskaaslast puudutades.


No comments:

Post a Comment